Menu Close

Vai ārzemēs strādājošajiem ir pieejams kredīts Latvijā?

Ļoti daudzi latvieši ir devušies darba gaitās uz ārzemēm, lai varētu iekrāt naudas līdzekļus. Arī gadījumā, ja dzīvo ārzemēs, tev ir pieejams aizdevums Latvijā. Vairāki aizdevēji Latvijā piedāvā šādu opciju. Arī ārzemēs dzīvojot var gadīties dažādas neatliekamas situācijas, kad nepieciešams aizdevums, lai dotos vizītē pie ārsta vai arī nepieciešams iegādāties jaunu sadzīves tehniku, jo vecā ir atteikusies darboties. Šādos gadījumos noder aizdevums. Tālākajā rakstā pastāstīsim tev vairākus noderīgus padomus, kas noteikti palīdzēs, ja vēlies aizņemties kredītu, atrodoties ārzemēs.

Pirmais kredīts bez maksas

Noteikti esi pamanījis, ka ātro kredītu jomā bieži vien Latvijā ātrie kredīti internetā tiek izsniegti bez komisijas maksas. Tādā veidā cilvēks var atmaksāt tieši tik lielu naudas summu, cik bija sākotnēji aizņēmies, neveicot nekādus papildus maksājumus. Savukārt, ja aizdevums tiek noformēts, atrodoties ārzemēs, šāda iespēja nav pieejama. Kredīts ārzemēs strādājošiem vienmēr tiek aplikts ar komisijas maksu vai arī procentu likmi, jo šāda veida aizdevums atšķiras gan ar aizdevuma summu, gan arī atmaksas termiņu.

kredīts ārzemēs strādājošajiem

Aizdevums pieejams tikai strādājošiem cilvēkiem

Kredits ārzemēs dzīvojošiem ir pieejams tikai tādā gadījumā, ja konkrētajam cilvēkam ir regulāri ikmēneša ienākumi. Aizdevēji vēlas samazināt kredīta riskus, tāpēc kredītņēmējam nepieciešams uzrādīt bankas konta pārskatu par pēdējiem 6 mēnešiem, lai aizdevējs varētu būt pārliecināts, ka tev ir regulāri ikmēneša ienākumi. Šis faktors ir noteicošais aizdevēja lēmumā, vai piešķirt tev aizdevumu vai tomēr nē. Tāpat kā Latvijā, arī ārzemēs dzīvojošajiem ir pieejams kredīts bez ķīlas un galvojuma, kas nozīmē, ka par šīm lietām tev nebūs jādomā! Tomēr, ja tavs ienākumu līmenis ārzemēs nav pietiekami liels, tad aizdevējs var būt tiesīgs piešķirt tev aizdevumu pret kīlas nodrošinājumu. Par ķīlu šajā gadījumā var kalpot, piemēram, dzīvoklis vai automašīna, kas atrodas Latvijā.

Tiks izvērtēta tava kredītvēsture

Lai varētu tev izsniegt aizdevumu, aizdevējam ir nepieciešams saņemt informāciju arī par tavu kredītvēsturi. Attiecīgi, ja pagātnē tev ir dažādi nenomaksāti aizdevumi, tad ir ļoti liela iespēja, ka aizdevums tev tiks atteikts. Aizdevējam ir svarīgi saprast, vai konkrētajam cilvēkam iespējams uzticēties un viņš spēs laicīgi atmaksāt aizdevumu. Protams, katrs gadījums tiek izvērtēts individuāli, tāpēc, ja arī ir bijušas kādi kavēti maksājumi, bet tas nav nonācis līdz parādu piedziņai, tad aizdevējs var būt tiesīgs tev piešķirt aizdevumu.

Aizdevums ārzemēs dzīvojošajiem ir pieejams no 18 gadu vecuma. Protams, katram aizdevējam šie nosacījumi var mainīties. Visbiežāk tieši 18 gadi ir tas laiks, kad cilvēki izlemj pamest Latviju un dodas meklēt peļņas iespējas ārzemēs. Latvijā ir vairāki aizdevēji, kuri piedāvā aizņemties arī tiem, kuri dzīvo ārzemēs, un katram no šiem aizdevējiem ir savi noteikumi aizdevuma noformēšanai. Ir ļoti svarīgi salīdzināt visus šos pieejamos pakalpojumus, lai varētu pieņemt pārdomātu lēmumu.

Netcredit.lv mājaslapā tev ir iespēja iegūt visu nepieciešamo informāciju par to, kā saņemt aizdevumu, ja atrodies ārzemēs. Protams, vari arī doties uz katra aizdevēja mājaslapu un aplūkot piedāvājumu tur, tomēr Netcredit.lv ir parūpējies, lai šis process tev būtu atvieglots, tāpēc viss nepieciešamais ir apkopots šajā mājaslapā. Šeit redzēsi gan to, kādas summas piedāvā konkrētais aizdevums, gan to, cik lieli atmaksas termiņi ir katram aizdevējam, gan arī citus svarīgus nosacījumus, kas ir ļoti būtiski, ja esi izvēlējies noformēt aizdevumu, dzīvojot ārzemēs!