Menu Close

Grūtnieču apģērbs un to priekšrocības

Kvēlojošs, skaists un mirdzošs ir tikai daži vārdi, kurus cilvēki parasti lieto grūtnieces raksturošanai, taču ir viegli justies mazāk nekā satriecoši, ja esat uzpūsts un jostasvieta katru dienu palielinās. Par laimi, ir grūtnieču apģērbi, kas var parādīt jūsu iecienītākos aktīvus un atspēlēt tās daļas, kuras jūs neesat tik satraukti parādīt pasaulei.

Izmaiņas grūtnieces ķermenī
Vidējā sieviete visā grūtniecības laikā iegūst 11 līdz 15 kg. Pirmajā trimestrī sieviete parasti iegūst tikai divas līdz četras mārciņas un pēc tam otrajā un trešajā trimestrī nedēļā palielinās par vienu mārciņu nedēļā. Jūs varat palielināt vairāk vai mazāk atkarībā no svara pirms grūtniecības un no tā, vai jums ir dvīņi.

Grūtniece lielāko daļu šī svara uzkrāj savā reģiona vidusdaļā, jo liela daļa šī svara ir no mazuļa, placentas un dzemdes svara. Tomēr grūtnieces krūtis parasti kļūst lielākas, un pārējais viņas ķermenis var kļūt nedaudz lielāks, jo palielinās asins piegāde un tauku krājumi dzemdībām un zīdīšanai.

Kad nopirkt grūtnieču apģērbu
Lielākā daļa sieviešu pirms grūtniecības var valkāt pirmajā trimestrī. Stingrāki, formai piemēroti apģērbi var būt neērti, taču parastajiem džinsiem un krekliem vajadzētu ērti ietilpt.

Tiklīdz jūsu drēbes sāk saspringt, jūs vēlaties doties uz grūtnieču apģērbu iepirkšanos, lai vienu dienu nepamostos bez nekā, kas derēs jūsu vēderam! Lielākajai daļai grūtnieču drēbju ir izstiepti vēdera paneļi un citi auduma triki, kas ļauj visu grūtniecības laiku valkāt tos pašus grūtnieču apģērbus. Tomēr jūs varat iegūt svaru citās jomās, un visā grūtniecības laikā jums būs jāpērk lielāki izmēri.

Grūtnieču apģērbu izmēri
Grūtnieču apģērbu dizaineri lielumus parasti marķē pēc izmēriem pirms grūtniecības. Piemēram, grūtniece, kuras vidukļa izmērs pirms grūtniecības bija 30. izmērs, visticamāk, ērti iederētos grūtniecības un dzemdību biksēs ar 30. izmēra vidukli.

Grūtnieču bikses vidukļa izmērs patiesībā nav 76 cm, bet tām vajadzētu būt piemērotām sievietes ķermenim, kura parastais vidukļa izmērs ir 76 cm, un tas būs piemērots viņas viduklim, kad tas izplešas visas grūtniecības laikā. Tas pats izmērs attiecas uz kleitām, topi un citiem apģērbiem, kas atbilst dažādiem izmēru veidiem, piemēram, XS līdz XL, 0 līdz 14 vai plus izmēriem.

Mainoties ķermenim, jūs atradīsit, ka jums ir jānomaina gandrīz katrs drēbju skapis pirms grūtniecības. Grūtnieču apģērbi to zina, un viņi pārdod visu veidu īpašus apģērbus, tostarp:

 • Blūzes
 • Džemperi
 • Džinsi
 • Bikses
 • Svārki
 • Kleitas
 • Krūšturi
 • Trikotāža
 • Peldkostīmi
 • Aktīvs apģērbs
 • Naktsveļa
 • Vēdera atbalsta lentes un krūštura pagarinātāji

Topi un kleitas
Sievietes grūtniecības laikā palielinās vēdera, krūtis un rokas, tāpēc ir svarīgi iegādāties grūtniecības un dzemdību topus un kleitas, lai justos pēc iespējas ērtāk. Pieejami daudzi dažādi stili, tostarp tējas, tvertnes, blūzes un džemperi un kleitas. Liela izmēra tees vai sporta kreklos nav jājūtas sašutumam.

Jūs varat atrast grūtniecības un dzemdību topus un kleitas, kas ir aizpogājamas, bez piedurknēm, ar trīs ceturtdaļu piedurknēm, dažādu garumu un ar dažādām izgriezumiem. Daudzām dzemdību virsotnēm un kleitām ir impērijas vidukļa līnijas un audums, kas dod tā, lai jūs nekad nejustos ierobežoti. Jūs varat atrast visas dažādās krāsas un stilus, lai parādītu mazuļa bumbu un izskatītos mirdzoši.