Menu Close

Apģērbi grūtniecības laikā

Grūtniecība ir viena no skaistākajām sievietes dzīves fāzēm. Šajā fāzē ķermenis tiek fiziski pārveidots un prasa mīkstu un ērtu apģērbu. Labākais apģērbs grūtniecēm ir tas, kas ļauj vēdera laukumam paplašināties, jo gan mātei, gan mazulim ir obligāti nepieciešams.

Vecākajās dienās lielākā daļa grūtnieču izvēlējās valkāt vecos apģērbus un pat neuzskatīja par grūtnieces apģērbu. Attiecībā uz to parādīšanos bija mazāk, galvenokārt tāpēc, ka viņi grūtniecības stadijā mēdz justies „ārpus formas”.

Tomēr tas nav pašreizējais gadījums, kad daudzas grūtnieces strādā, socializējas un dažreiz pat ceļo starptautiski, un tām ir jāpaliek ērtām un pievilcīgām. Protams, mūsdienu gaidīto māmiņu pienācīgās apģērbu prasības ir atšķirīgas.

Tā ir kļuvusi par populāru tendenci valkāt smalkas un labi izstrādātas drēbes grūtniecības laikā. Lielākā daļa grūtnieču šodien necenšas slēpt vai aizklāt grūtniecību; tā vietā viņi izvēlas dažādas apģērbu šķirnes, kas atbilst viņu jaunajai formai. Dažām sievietēm grūtniecības laikā patīk ģērbties ļoti vājā veidā, dažas vēlas parādīt savu sasistumu un dažas to slēpt, grūtniecības apģērbi ir pieejami dažādos stilos, lai tie atbilstu visām trim cerībām!

Vissvarīgākais ir izvēlēties labāko apģērbu grūtniecības laikā. Mērci arī grūtniecības laikā ir jautri, jo tas palielina pašapziņu un skaistuma sajūtu grūtniecēm. Daži no tiem ir un nav paredzēti gaidāmajai mātei:

  • Izvēlieties vieglas un ērtas drēbes; nelietojiet ļoti klusus vai figūriņas apģērbus.
  • Jūs varat izvēlēties tradicionālos apģērbus, kas ir pielāgoti jūsu formai un stilam un ir jūsu budžetā.
  • Valkāt drēbes, kas sniedz atbalstu jūsu kuņģim.
  • Saglabājiet savus apģērbus vienkāršus un aplaupīt jebkuru tērpu, kas jums patīk, bet pārliecinieties par to.
  • Dažādie aspekti, lai izvēlētos piemērotu maternitātes apģērbu Jums:
  • Jūs varat tērēt savas grūtniecības drēbes atkarībā no jūsu dzīvesveida, budžeta utt. Jūs varat arī izvēlēties drēbes atbilstoši jūsu profesionālajām vadlīnijām, t.i. Bet nekad neapdraudiet savu komfortu!

Viens no svarīgākajiem faktoriem, kas jāpatur prātā, izvēloties grūtniecības un grūtniecības grūtniecības kleitas, ir jūsu komforta zonas līmenis, kamēr jūs tos valkā. Jūsu apģērbs jāattīsta, kad jūsu ķermenis mainās katru nedēļu. Pick drēbes, kas dod jums vairāk elpošanas telpa – domāju, ka zip bikses un svārki. Valkājiet garu kreklu, lai segtu rāvējslēdzējus.

1. Maternitātes apģērbs jūsu budžetā:
Bieži vien sievietes parasti apzinās savu izskatu dažādos grūtniecības posmos, tāpēc ieteicams tērēt labas kvalitātes maternitātes nodilumu. Ir pieejami vairāki varianti gan mazumtirdzniecības veikalos, gan tiešsaistes iepirkšanās vietnēs visu veidu budžetiem. Mēs iesakām dažus no šiem: –
Wrap topi grūtniecības laikā ir vienkāršas un lētākās lietas, kuras var viegli pielāgot, paplašinot.
Tunikas topi arī ir pievilcīgi, bet padara to par vietu, kur pielīmēt audumus, kas ir mīksti, ērti un elpojoši.
Izmēģiniet un valkājiet dabīgās šķiedras, jo tās ir labākās. Izvēlieties gaismas izdrukas un izvairieties no treknām, lielām izdrukas. Lai iegūtu vaļēju un atpūtušu sajūtu, valkājiet garākas krekli ar pogām.

2. Komforta skaits ir lielākais:
Modes spēlē svarīga loma, izvēloties drēbes grūtniecības laikā, bet paturiet prātā, ka jūs un jūsu bērna veselība ir pirmais. Grūtnieču biksēm pie jostasvietas jābūt brīvām un elastīgām nedrīkst traucēt bērna kustību vai ierobežot asins plūsmu uz kuņģi. Vēdera joslai, kas aizņem neapstrādātus džinsus, svārkus, bikses vai zems džinsus, jānodrošina atbalsts ap vidukli.

Maternitātes stila apģērbs ir pievienojis vietu vēderam un krūšu kurvim, jo ​​šīs ķermeņa daļas turpmākajos mēnešos aug. Tomēr dažas grūtnieces var vēlēties pieturēties pie maternitātes. Tādā gadījumā, lai nodrošinātu ērtu saderību, viņiem jāizvēlas apģērbs, kas ir lielāks nekā parasti. Atkarībā no jūsu svara jums jāpērk lielāki apģērbi jūsu pēdējiem mēnešiem.

4. Maternitātes apģērbs profesionāļiem:
Grūtniecība parastajiem profesionāļiem prasa lielāku aprūpi un ērtu mērci, nepārkāpjot standarta profesionālos apģērbu kodus visai grūtniecības fāzei. Šeit ir vienkāršs ceļvedis, lai jūs varētu ērti saģērbt biroja laikā: –

Pirmajos trīs grūtniecības mēnešos jūs varat pieturēties pie regulārām drēbēm.
Vēlākos mēnešos jums var būt nepieciešamas grūtniecības un dzemdību drēbes, kas būs lielākas nekā jūsu parastās drēbes.
Pieturieties pie izsmalcinātiem, bezmaksas apģērbu un mīkstiem audumiem, kas ļauj pārvietoties, ne visi neērti un iekaisuši.
Lieliem krekliem ar pogām, slaidiem biksēm un svārkiem jādara triks. Varat arī izvēlēties ne-maternitātes topu un džemperu kombinācijas.

5. Vingrošanas apģērbs:
Vingrošana grūtniecības laikā ir ļoti ieteicama, ja to apstiprina ārsts. Vingrojums nodrošina, ka jūs un jūsu bērns ir labā veselībā. Mēs iesakām Jums izvēlēties sekojošu rokasgrāmatu, lai izvēlētos labāko treniņu apģērbu grūtniecības laikā: –

Vingrošanas laikā atlasītajiem maternitātes apģērbiem jābūt gaisīgiem, brīviem un ērtiem.
Pieturieties pie dabīgām šķiedrām, piemēram, kokvilnas, Lycra, spandekss uc Šie audumi ir elpojoši un palīdz regulēt ķermeņa temperatūru.
Izvairieties no stingriem apģērbiem, izvēlēties apģērbu, kas ir elastīgāks, lai pārvietotos un stiept.
Ideālā gadījumā grūtniecības laikā izvēlētās drēbes atstāj daudz vietas vēdera zonai.

6. Iekšējā noslēpums
Grūtniecības mēnešos jūsu krūtis kļūst smagākas un maigākas. Tas norāda uz iepirkšanos jauniem maternitātes iekšējā apģērbiem. Atbilstoša krūštura izmēra izvēle ir svarīga, jo jūsu krūtis ir jāmaksā pienācīgā aprūpē un atbalstā. Grūtniecība šajā laikā ļauj krūtīm palielināties, tāpēc absolūta komforts ir obligāta.

Izvēlieties krūšturis no kokvilnas materiāliem.
Krūšturis ir jāatbalsta muguras un plecu galā, un tomēr, ja jūs to valkājat, jums nevajadzētu justies saspringta.
Veikt labu krūšu dzemdību izvēli, jo mēs esam pārliecināti, ka nevēlaties, lai vēlāk jūs izskatītos kā veca dāma!
Grūtniecības laikā pieturieties pie plakanām sandalēm un apaviem un izvairieties no augstiem papēžiem par katru cenu.

Laimīgie laiki ir priekšā!
Labākais laiks, lai izietu un iepirktos grūtniecības un dzemdību drēbes, ir tad, kad atklājat, ka esat stāvoklī. Iepirkšanās ir lielisks stresa efekts, un jūs mīlēsiet iepirkšanās sajūtu īpašam dzīves posmam. Pirms izlemt, ko nēsāt grūtniecības laikā, jūs varat meklēt dažus atdzist padomus tiešsaistē. Arī krājumi uz dažām brīvām drēbēm un paturiet prātā, lai iepirktos sezonas apģērbu!

Vienmēr valkājiet apģērbu, kas jums ir ērti un padara jūs laimīgu un pārliecinātu par kādu no situācijām. Sakarā ar hormonālām izmaiņām grūtniecības laikā sieviete parasti izdala vairāk spīdumu nekā nekad agrāk. Tāpēc palieciet mierīgi un parādiet savu mazuļa mīlestību šim laikam, jo ​​tā būs jūsu dzīves pieredze.