Menu Close

Āfrikas grūtnieču kleitas

Āfrikas grūtnieču kleitas

Āfrikas grūtnieču kleitas ir vairākkārt mainījušas vairāku sieviešu dzemdību braucienu. Sievietēm vairs nav jāgaida deviņi mēneši, lai atkal izskatās modē. Jums vienmēr jāpatur prātā, k Gana bez šaubām nēsā Āfrikas zemi. Sievietes neatstāj nekādu akmens neapgrieztu modes ziņā. Viņiem ir pārsteidzoši dizaineri, kas pavada bezmiegas naktis, cenšoties izdomāt jaunākos dizainus, kas Gana labā vietā padara gudru. Šeit ir daži no jaunākajiem Ghana grūtnieču kleitas. a grūtniecības iestāšanās nenozīmē, ka jūs nevarat izskatīties lieliski vai iepazīt jaunākās modes tendences. Katram grūtniecības posmam ir atšķirīgi stili, tādēļ deviņu dārgmetu grūtniecības mēnešos jums nebūs attaisnojuma, ka tie izskatīsies labi.

Īss piedurknots taisna kleita

Kleita ar taisnām līnijām, piemēram, zemāk minētā, ir viena no labākajām grūtnieču kleitām darbam Ganā gaidāmajai māmiņai, kurai vēl joprojām ir jāiet uz darbu jau kādu laiku grūtniecības laikā. Kleita ir nedaudz zemāka par ceļu, kas ir ideāli piemērots darbam. Sašaurinātais dibens papildina to ar eleganci. Vienkārši vajadzīgo papildaprīkojumu skaitu ieteicams salikt ar pareizo kurpju pāri, kas papildina biroja maisu un pārliecinoši izskatās kā Turpmāk ir tikai tas, kas jums nepieciešams.

Afrikāņu midi grūtnieču kleita

Midi garums ir ļoti izplatīts Āfrikas kleitu stilā grūtniecēm. Šādi modeļi tiek lietoti dažādos gadījumos, tostarp darbā. Zemāk esošais ir veidots tā, lai tas būtu pietiekami brīvs grūtniecības un grūtnieču kleitai, kā arī pietiekami ērti normālā darba dienā birojā. Sarkano mežģīņu dizains uz pleciem papildina visu apģērbu eleganci un padara kleitu piemērotu gandrīz jebkuram gadījumam. Izlīdzinot ar pareizajiem apaviem un aksesuāriem, jūs varēsiet izskatīties apdullinoši birojā bez nožēlu.

Vienkārša piedurkņu Gana grūtnieču kleita darbam

Tikpat vienkārša, kā izskatās šī kleita, tās elegance ir nenoliedzama. Tas ir veidots tā, lai tas labi pārklātu ķermeni un kabatas pievienotu tai stila izjūtu. Papildus ar oficiālu mēteli ar krāsu, kas papildina izdrukas uz kleita, piemēram, melna, balta vai dzeltena, jums būs labi iet. Tas padara grūtniecību parasts, it īpaši, ja tas ir pielāgots pareizai fit. Pareizi veidojot pareizos apavus un rotaslietas, jums nekas nav jāuztraucas par savu dienu birojā.

African print peplum kleita

Peplum galotnēs un kleitās ir unikāls veids, kā mazuļa sūkņus pārklāt vienkāršā, bet modēkā veidā. Tās ietilpst populārāko ankara stili grūtniecēm. Šī Ankaras pīrāga kleita ir ideāli piemērota gaidāmajai biznesa sievietei, kura vēl arvien vēlas izbaudīt darbu un pelnīt naudu šajā periodā. Tikmēr, ja grūtniecība ir delikāts periods, tas nenozīmē, ka viss ir jāpārtrauc. Šī midi garuma “Peplum” kleita ir viss, kas jums šajā laikā ir jāapvieno ar labajiem apaviem, somām un piederumiem, kas ir piemēroti birojā.

Ropa ap kleitas ir bezmaksas un ļoti ieteicama gaidāmajām dāmām. Zemāk redzamajai ir unikāla druka, kas ir pietiekami spilgta, lai dzīve kļūtu diezgan blāvi. Gaidītā sieviete var graciozi izrotāt to strādāt un justies ērti visu cauri. Laba lieta ir tā, ka jūs joprojām varētu valkāt to birojā pat pēc piegādes.

Dienvidāfrikas grūtnieču kleitas

Dienvidāfrikā tāpat kā citas Āfrikas valstis vērtē kultūru. Sievietes šajā valstī ir tikpat modernas pat grūtniecības laikā. Šeit ir dažas no jaunākajām Dienvidāfrikas grūtnieču kleitām, ko rotā sagaidošas Dienvidāfrikas sievietes, kas kultivē kultūru.
Augstas zema kleitas
Šī augsta zemā šifona Āfrikas drēbes kleita ir jābūt grūtniecības laikā. Šifona un Āfrikas drukas maisījums rada elegantu izskatu, kas ir ne tikai unikāls, bet arī stilīgs. Šifons ir draudzīgs grūtniecībai un sniegs jums komfortu, kuru jūs vēlaties. Zemāk redzamais ir vienkāršs, bet elegants. Jūs joprojām varat to pārsteigt ar kājām, bet vēl aizvien aptver nepieciešamās detaļas. Pāris kopā ar labākajiem apaviem un aksesuāriem pēc jūsu izvēles var izskatīties neskaitāmos gadījumos jūsu grūtniecības laikā.

Āfrikas drukas tunika kleita

Tunikas kleitas ir jaunākās modes aizraušanās, un tās nāk dažādos stilīgos dizainos. Tie ir ideāli grūtniecības sākuma stadijās, un to var veidot tā, lai tas atbilstu jūsu garastāvoklim un vēlmēm. Spilgtās krāsas zemāk ir obligāta jebkurai modētai dāmai. Laba lieta ir tāda, ka jūs joprojām varētu kliegt pat pēc bērna piegādes. Izdrukas ir acu aizraujošas un, saliekot pareizās sandales, jūs to varat daudzkārt atskaņot.

Long ankara wrap kleita

Šī kleita ļauj ne tikai būt elegants, bet arī elegants. Jūsu agrīnās grūtniecības stadijās jums joprojām ir daudz brīvības attiecībā uz mērci, jo jūsu mazulīte sasitums joprojām ir niecīga. Skaisti izdrukas uz šo kleitu nevar palikt nepamanīti. Tā kā grūtniecība ir skaista, arī jūsu apģērba gabaliņi ir jāprot atspoguļo skaistumu, piemēram, kleitu zemāk. Jums ir jāapvieno ar sandales un vienkāršu krāsu maisiņu, kā tas ir zemāk.

Ankaras drukas kleita ar kabatām

Kurš nevēlas šo kleitu izrotāt grūtniecības laikā? Tās garums un krāsa ir ideāli piemērota šādam laikam. Tas ir vienkārši, bet elegants, un garās piedurknes ir ērti, ja laiks šķiet neprognozējams. Audums ir pietiekami viegls un viss apģērbs ir jābūt. Tas ir pietiekami pienācīgs, lai to varētu nēsāt baznīcai un daudz vairāk reizes.

Kamēr grūtniecība nāk ar vairākām izmaiņām un izaicinājumiem, sievietei ir vislabāk jāizskatās skaisti. Projektētāji nav vīlušies par to, ka tiek piedāvāti neskaitāmi dizaini, kas varētu pilnīgi pielāgot dažādu ķermeņa izmēru un gaidošo sieviešu formu. Jums tikai jāzina jūsu stils un jāmeklē apģērbs, kas šajā laikā padarīs jūs spīdošu un apbrīnojamu. Mēs visi zinām, ka grūtniecības laikā sievietes izskatās skaistāk. Tādēļ jūtieties brīvi izmantot visus iepriekš minētos padomus, lai jūsu grūtniecība būtu stilīga.

AfroCosmopolitan

Vissvarīgākais, ko novērot, ja grūtniecība ir komforts. Tik daudz, cik vēlaties, lai jūs uzņemtu modi un izbaudītu jaunākās neskaitāmās Āfrikas izdrukājamo grūtnieču kleitu stilu, jums ir jānodrošina, lai jūs uzturētos ērti visu laiku. Šis raksts vedīs jūs caur dzemdību modes pasauli un daudz ko citu par Āfrikas izdrukas grūtnieču kleitas.
Padomi stilajai Āfrikas valkāšanai grūtniecības laikā
Pirms došanas jums ankara maternitātes stilu sarakstā, šeit ir saraksts ar padomiem, kurus jums vajadzētu izmantot, lai padarītu jūsu grūtniecību pēc iespējas modernāku.

Jums vajadzētu apsvērt iespēju izmantot šo gadījuma periodu, valkājot V-kaklu vai kažokādu Āfrikas maternitātes nodilumu.

Otrkārt, jums vajadzētu apsvērt iespēju izvēlēties, kas ir ērti un apjomīgs. Dažas sievietes izvēlas doties uz lielākām drēbēm grūtniecības laikā, un tas nenotiek, jo šāda apģērba daļa rada nepatīkamu apjomīgu izskatu. Tā vietā ir ieteicams, ka jūs dodaties uz skaistām Āfrikas grūtnieču kleitām, kas pavirzās uz jūsu siluets un uzsvērt jūsu funkcijas, kas nepalielinās. Piemēram, laba kombinācija ir Āfrikas kleitu krekli, kas ir pārī ar legargiem.

Treškārt, jums vajadzētu apsvērt rotas spilgtas krāsas. Tā kā krāsa ir mūsdienu maternitātes skapja būtisks aspekts, nevajadzētu aprobežoties ar melnu vai citu neitrālu krāsu. Ir vairākas Āfrikas iedvesmotas grūtnieču kleitas, kas ir pietiekami spilgtas krāsas, lai padarītu jūsu grūtniecības ceļojumu pēc iespējas krāsaināku.

Jums vajadzētu arī mēģināt izmantot savu apģērbu. Viens no labākajiem veidiem, kā pievienot aromātu un uzliesmojumu savām Āfrikas kitenge grūtnieču kleitām, ir izdomāt jūsu iecienītos rotaslietas un aksesuārus. Lai tiešā veidā uzsvērtu savu sejas pilnību, ir ieteicams izmēģināt garas, piekarināmas auskari un lariat kaklarotas. Pareizais aksesuārs mēdz spicēt gandrīz visu izskatu, un jums nevajadzētu kautrēties no tā, kā to uzņemties šajā laikā. Tomēr jums vajadzētu būt piesardzīgiem attiecībā uz rotaslietas veidu, kuru izmantojat šajā laikā, jo ne visi var būt droši jums un jūsu vēl nedzimušam bērnam.

Jums vajadzētu apsvērt iespēju arī ieguldīt tikai pamatiem. Būt gaidātais nenozīmē, ka tev ir jāiegūst pavisam jauns skapis. Grūtniecība nāk ar vairākiem pienākumiem, un tā var būt dārga vairumā gadījumu. Jums vajadzētu apsvērt iespēju iegādāties jaunākos ankara dzemdību stilus, kurus varētu viegli izrotāt pat pēc dzemdībām.

Otra gala, kuru jums vajadzētu apsvērt, tiek izmantota, lai padarītu jūsu Āfrikas drānas kleitas topi ar siksniņām ērtu un stilīgu izskatu. Vislielākā lieta, kas saistīta ar legingi, ir tā, ka jūs tos varētu lietot arī pēc piegādes.

Ir arī ieteicams, ka jūs izvēlaties audumus saprātīgi, jo grūtniecība var atstāt jūs sajūta karstāka un sweatier un valkā nepareizu auduma var radīt jums lielu diskomfortu. Lielākā daļa grūtnieču kleitu Āfrikas izdrukas ir izstrādātas, izmantojot ideālu audumu grūtniecības laikā.

Ir svarīgi arī iegādāto Āfrikas izdrukājamo grūtnieču kleitu garums. Jums vajadzētu izvēlēties kleitu ilgumu, kas ļaus jums justies ērti, jo lielākajai daļai sieviešu grūtniecības laikā ir tik daudz svara. Piemēram, īstermiņa grūtnieču kleitas ir populāra siltos laika apstākļos. Tāpēc ir redzams, ka laika apstākļi ir noteicošais faktors, izvēloties pareizo garumu jūsu

Kings & Queens

Jums vajadzētu apsvērt arī iespēju ieguldīt pareizajos apavos grūtniecības laikā. Apavi uz zemiem papēžiem ir ieteicami, jo tie lieliski atbilst dažādiem kleitu stiliem. Turklāt viņi liek domāt, ka sieviete izskatās pārliecinoši un graciozi. Šajā periodā jums vajadzētu būt arī vairākām ērtu sandales un plakanām apavām, lai saglabātu veselību un jūsu nedzimušo eņģeļu.

Ankaras stili grūtniecēm

Lielākā daļa sieviešu adore izskata labi neatkarīgi no situācijas. Neatkarīgi no tā, vai viņi dodas uz sporta zāli, baznīcu vai atvaļinājumu, katra stilīga sieviete vēlas izcelties. Šī rokasgrāmata ir apkopojusi vairākus jaunākos ankara stilus grūtniecēm, kas iedūs jūsu prātu un pilnīgi mainīs jūsu uztveri attiecībā uz grūtniecības stilu.
:

Izslēgts plecu ankara grūtnieču kleitas

Nevienā plecu nēsā pēdējā laikā ir kļuvusi ļoti izplatīta modes pasaulē. No plecu galiem līdz kleitām un pat plecu kombinezoni. Šis īpašais dizains ir Āfrikas izdrukas maxi apģērba gabals, kas ir pietiekami ilgs, lai pat apklātu pirkstiem. Pie pleca dizaina tas pievieno kādu stila izjūtu, jo tas graciozi atklāj to, kurš to valkā plecus, kas ir modē. Vissvarīgākais ir tas, ka kleita ir ļoti brīva un ērta. Salīdzinot ar pareizo kurpju pāris un minimālajiem aksesuāriem, šis izskats ir ideāli piemērots atgriezeniskām nedēļas nogalēm ar draugiem vai kāzu ceremonijai. Kas teica, ka esat grūtniece, tas nozīmē, ka jūs joprojām nevarat veikt jautras aktivitātes un piedalīties dažādās funkcijās?

Ādas drēbju drēbēs apģērba apģērbs

Maxi kleitas nekad neapmierina, it īpaši grūtniecības laikā. Tu vari tos nēsāt un neviens pat nepamanīs, ka esi gaidošais. Šī spilgtā Āfrikas drēbju grūtnieču kleita ir vienkārša, bet eleganta stila grūtniecei, kas vēlas visu, kas ir pārklāts, bet piedurknēm. Tas ir konstruēts tā, ka tas ir nedaudz saspringts augšējā pusē un plūst uz apakšējās puses tikai, lai tiktu pietiekami daudz vietas, lai mazulis sasist. Vienkārša frizūra, tāpat kā zemāk, ir ideāli piemērota jebkuram gadījumam. Šis izskats būtu jāapvieno ar labajiem apaviem komforta prasmju nolūkā, un eleganta sajūga soma varētu vienkārši pievienot klases izjūtu visiem apģērbiem.

Āfrikas izdrukas kleita un melnas siksnas

Telšu topi vai kleitas vislabāk darbojas, ja plānojat glam rokā jebkāda veida gadījumam jūsu grūtniecības stāvoklī. Telts augšdelms, piemēram, tas, kas atrodas zem spilgtās krāsas un ir ideāli piemērots, lai saglabātu jums skaistu un ērtu, kā arī modernu visu dienu, ir viss, kas jums nepieciešams. Tās savienošana ar melnām siksniņām ir brīnišķīga ideja, jo grūtniecēm grūtniecēm ir ērtākie attire. Jūs varētu rock šo apģērbs ar pāris ērtu sandales vai dzīvoklis kurpes. Ja jūs jūtaties pietiekami ērti, lai valkāt papēži vai arī jūs joprojām būtu grūtniecības sākuma dienās, jums vajadzētu ievilkt iecienītāko papēžu pāri, lai pievienotu stilu visam izskatam.
Nigērijas maternitātes nēsā
Nigērijas sievietes nekad neapmierināt, kad runa ir par šokējošām ankara maternitātes drēbēm. Viņi ir diezgan moderni pat grūtniecības laikā. Nigērijas dizaineri, šķiet, strādā visu diennakti, lai nākt klajā ar elegantajām ankara apšūtām maternitātes drēbēm. Tā kā katrs trieciens ir pelnījis glābšanos krāšņās Āfrikas dzemdību grūtniecības kleitās, turpmāk sniegtajā sarakstā jums tiks piedāvāta virkne Nigērijas tradicionālo grūtnieču kleitu dizainu un apģērbu, kas atstās jums ilgāku vēlmi.
Zvana formas maternitātes drēbes
Zvana formas maternitātes halāti ir ne tikai brīvi un viegli, bet arī ļoti eleganti, īpaši, ja tos pārī ar labiem apaviem, piemēram, zemāk. Tas ir vispraktiskākā izvēle, kuru jūs varētu izdarīt grūtniecības laikā. Tas ir tādēļ, ka jūs varat izrotāt šo apģērbu no grūtniecības sākuma posmiem līdz brīdim, kad kļūsiet par māti. Kad jūs kļūsiet par māti, jūs, to padarot, varēsiet jostas, protams, definējot savu pirms grūtniecības ķermeni.

Ankaras maternitātes top

Ja vēlaties, lai daudzveidīgākais Nigērijas maternitātes apģērba veids tiktu savienots ar jūsu iecienītākajiem apakšdelmiem, vislabākais lēmums, ko jūs jebkad varētu darīt, ir grūtniecības pakāpieni ar savu iecienītāko Ankara druku. Laba lieta par Nigērijas grūtniecības pakāpēm ir tāda, ka viņiem parasti ir piemērots brīvais režīms, kas ir ļoti ērts gaidāmajām sievietēm. Piemēram, grūtniecības pakāpju apakšējais apakšējais maisījums ir ideāli piemērots elastīgiem džinsiem, kas savienoti ar baltiem papēžiem. Jūs varētu arī pāri top ar tērpiem, jums bija pirms grūtniecības, piemēram, bikses, svārki, stulpiņi un jebkura cita veida ērti dibeni, kas jums pieder. Turklāt, ja jūs vienkārši vēlaties aizmugurējo nedēļas nogalē izskatu, ir ieteicams, ka tu valkā sandales vai jebkura cita veida apavu pamatnes.
Madailigist

Garas piedurknes grūtnieču kleita

Kleitas ar garām piedurknēm ir viena kopēja priekšrocība. Viņiem visiem ir iespēja slēpt rokas un plecus, kas grūtniecības laikā var nedaudz palielināties. Turklāt šis apģērbs ir arī spēks pagarināt siluetu un dot nākotnes māmiņām plānāku izskatu. Lai izveidotu pilnvērtīgu attēlu, ir ieteicams izvēlēties pareizos piederumus, kas atbilstu šādai maternitātes drēbei. Lai viss apģērbs būtu pilnīgs, jums vajadzētu apsvērt, kā valkāt pareizos plakanos apavus, kas netraucē jūsu veselībai, jo valkājot nepareizus apavus var ievērojami traucēt jūsu veselībai un jūsu vēl nedzimušajam bērnam.

Agbada gaidāmajām Nigērijas sievietēm

Agbada stils tika aizņemts no Nigērijas vīriešu modes, un gaidošās sievietes to flaunting to bez atvainošanās. Neskatoties uz vienkāršu griezumu, šis apģērbs ir ne tikai stilīgs, bet arī ļoti ērts jebkurai modētai gaidītā Nigērijas mātei. Šis apģērbs parasti tiek veidots, izmantojot neitrālos krāsas audumus, piemēram, brūnu zemāk. Lai pievienotu visu apģērbu pompu un krāsu, ieteicams izrotāt pareizo rotaslietu.

Āfrikas drukas kreklu kleita

Kreklu kleitas patlaban ir populāras, un Āfrikas izdrukas ir jābūt ne tikai gan sievietēm, gan sievietēm. Tās ir konstruētas tā, ka tās izskatās brīvas, bet ar labās drošības jostas palīdzību tas var radīt apbrīnojamu siluetu. Viens no tiem ir ideāls stilīgai sievietei. Pievilcīgs ar pareizajām stangrām, šis izskats ir ne tikai elegants, bet arī ērts. Sievietes ar labiem apaviem, aksesuāriem un sajūga maisu, un tas var kalpot jums neskaitāmos gadījumos grūtniecības laikā .
:

BouBou stili gaidāmajām sievietēm

Visbiežāk gaidītās sievietes ērti satikt kleitas bez fiksētām tualetēm. Jūsu grūtniecības laikā ir tādas dienas, ka jūs nevēlaties uzbrukt nevienam, kas apklusē apģērbu. Šī veida kleita ir ideāli piemērota šādiem brīžiem, un tā var būt garša vai īsa atkarībā no jūsu vēlmēm. Vislielākā lieta par kleitu ir tā, ka jūs to varētu izrotāt grūtniecības laikā un pat pēc mātei kļūt. Puseizveidots ar gaismas piederumiem un pareizo kurpju pāru, šī kleita varētu aizturēt jūsu vietas grūtniecības laikā, un daudzi var pat nepamanīt savu saldo pieaugošo ķerumu.

Īss džeku apģērbs ar dāmām ar garām piedurknēm

Ja vēlaties patikt ar krāsainiem modeļiem, dashiki attires ir vislabākais grūtniecības laikā. Šī purpursarkanā kakla formas dashiki kleita ir ideāli piemērota jebkurai grūtniecības fāzei, kamēr jūs saņemat savu pielāgoto dizainu jums īstais garums. Īss, piemēram, šis, varētu kalpot jums arī karstā gadalaikos, kad temperatūra nav jūsu pusē. Papēži nav ieteicami grūtniecības laikā, bet, ja viņiem patīk ērti, jūs varat tos savienot ar šo izskatu. Ar šo kleitu varētu labi strādāt arī ar ērtu sandales vai uz slēgtiem apaviem.