Menu Close

Pirms iepērcies internetā – salīdzini cenas

Kad esat iegādājies medību režīmu, jūs zināt, ka varat to iepirkties. Bet jūs varētu noklikšķināt visās nepareizajās vietās. Sākotnēji, ja jūs neizmantojat cenu salīdzināšanas meklētājprogrammas, izlaižat lielisku ietaupīšanas saīsni. Triks ir izmantot pareizos, kā mēs to atklājām, kad mēs ieskaitām top 25 testus, tostarp milzus, piemēram, AOL, Yahoo un Google iepirkšanās dzinējus, kā arī Bing, Bizrate, NexTag, PriceGrabber.com, Shopzilla, un vēl. Lai salīdzinātu vietnes, mēs izveidojām astoņu preču grozu, lai noskaidrotu, kuri no tiem bija vislabākās cenas un bija visvieglāk lietojamas. Rezultāti: labākie padara to superfast un viegli izrakt sulīgus darījumus; no otras puses, vissliktākie var būt reāllaika zaudējumi. Piemēram, vietnēs, piemēram, Pronto un Shopping.com, reizēm tika iegūti rezultāti, kuriem nebija nekāda sakara ar mūsu meklēšanas vienumiem. (Vienā gadījumā, kad mēs lūdzām grāmatu, mums bija beisbola cepure.) Citi nedeva priekšrocības nodokļu un piegādes izmaksām, un pēdējā cilnē var pievienot lielas dolārus. Vēl viena lieta, ko mēs uzzinājām: patiešām maksā izmantot cenu salīdzināšanas dzinējus neatkarīgi no tā, vai jūs iepērkoties lielos priekšmetos vai mazos veikalos. Kad mēs meklējām “Hilga Mantela” hardcover romānu “Wolf Hall”, starp meklētājprogrammu visaugstākajām un zemākajām cenām bija gandrīz 10 ASV dolāru atšķirība. Kad mēs medījām binokļus, kuru cena pārsniedza 1000 ASV dolārus, starpība sasniedza simtiem dolāru.

Mūsu iepirkumu saraksts
Plašs cenu diapazons, ko mēs atradām astoņos posteņos:

  • “Avatar” DVD, $ 13,50- $ 34,95
  • Jauna bilances krustpunktu ssku, $ 47,48 – $ 69,74
  • Samsung NP-N150 Netbook, no $ 298.99- $ 443.83
  • “Vilku zāle”, Hilary Mantel, no $ 14.50- $ 25.11
  • Graco Quattro Tour Sport ratiņi, no 118.10 $ līdz 199.99 $
  • Wacoal izpratnes krūšturis, 61,18- $ 72,57
  • Kenneth Cole reakcijas seifs, $ 23,99- $ 32,61
  • Swarovski 10×42 binokļi, no $ 1,539,99 līdz $ 1,929

Vislabākais un vissliktākais

Uzvarētājs

www.pricegrabber.com

Kāpēc mums tas patīk
Mēs atradām zemākās cenas sešām no mūsu astoņām pozīcijām šeit. Tāpat vietne aprēķina nodokļus un piegādi, kad ievadāt savu pasta indeksu. Rezultāti ir viegli lasāmi un ietver pārdevēju vērtējumus. Izmantotie un atjaunotie priekšmeti ir skaidri marķēti.

Kas jauns
Lietojumprogrammas iPad un iPhone, kā arī Android tālruņiem. Tāpat tā ir sadarbojusies ar Retrevo.com, lai sarakstā iekļautu lietotāju atsauksmes par elektroniku.

Atdzist iezīme
Vai neredzat cenu, kas jums patīk? Augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz “Pievienot cenu brīdinājumu”, un vietne nosūtīs jums e-pastu, ja cena samazināsies.

Sāncencis

www.google.com/products

Kāpēc mums tas patīk
Google cenu salīdzināšanas vietne atrada viszemākās cenas daudziem no priekšmetiem, kurus meklējām. Un jūs varat pielāgot rezultātus. Piemēram, jūs varat redzēt fotoattēlus vai skatījumus kā sarakstu.

Kas jauns
Rīkjosla sniedz vairāk iespēju sašaurināt meklēšanu. Varat izvēlēties redzēt tikai jaunus vienumus vai tos, kuriem ir bezmaksas piegāde, un jūs varat norādīt cenu diapazonu vai vēlamos veikalus.

Atdzist iezīme
Ja jums ir Google konts, noklikšķiniet uz “Pievienot iepirkumu sarakstam”, lai sekotu vēlamajiem produktiem.

 

www.nextag.com

Kāpēc mums tas patīk
Tā atrada viszemākās cenas par mazākām precēm, bet ļauj viegli salīdzināt cenas un iegūt produktu specifikācijas.

Kas jauns
Lietotāju atsauksmes (miljoniem no tām!) Ļauj uzzināt, ko citi domāja par produktu, kuru jūs domājat.

Atdzist iezīme
Tāpat kā Google, jūs varat meklēt pēc bezmaksas piegādes. Arī cenu vēstures diagramma parāda, cik daudz preces cena pēdējā laikā ir palielinājusies vai samazinājusies, lai jūs varētu novērtēt, vai ir jāuztur labāks darījums. Kā ar PriceGrabber.com, varat piereģistrēties cenu brīdinājumiem.

 

www.bing.com

Kāpēc mums tas patīk
Šis relatīvais jaunpienācējs ir ne tikai tīmekļa meklētājprogramma. Tas ir arī cenu salīdzināšanas dzinējs. Noklikšķiniet uz “iepirkšanās”, izvēlieties produktu kategoriju, pēc tam konkrētu produktu. Uznirstošie fotoattēlu un specs lappuses; Noklikšķiniet uz “Salīdzināt cenas”, lai redzētu, kādi piedāvājumi ir tur.

Kas jauns
Diemžēl Bing ir pārtraucis naudas atgriešanas programmu.

Atdzist iezīme
Ir viegli uzrādīt piedāvājumus, kas piedāvā bezmaksas piegādi. Meklējiet “bezmaksas piegādes” tagu zem produkta cenas.

 

Vissliktāk

www.shopping.com un www.pronto.com

Kāpēc mēs tos iznīcinājām?
Shopping.com bija nedaudzi neatbilstoši meklēšanas rezultāti, ierakstot “Avatar DVD”, cita starpā izvilka Avataru spēli, darbības figūru un peintbola aizsargbrilles. Un ne vienmēr varat saņemt piegādes izmaksas jūsu pasta indeksam. Pronto bija tādas pašas kļūdas. Mūsu romāna “Vilka zāle” meklēšana ir izvilka Arkansas Valsts universitātes beisbola cepuri. Un daži pārdevēji, bet ne visi, bija piegādes izmaksas un nodokļi. Ietaupiet laiku un naudu, pieskaroties savām visaugstāk novērtētajām vietnēm pa kreisi.

 

Meklēt smart

Padomi par nulles iestatīšanu labākajos piedāvājumos

Sāciet ar pricegrabber.com

Kā mēs esam iemācījušies mūsu cenu salīdzināšanas testā, šī vietne ir visvieglāk lietojama, un vislabāk piedāvājam tīklus.

Nākamais mēģiniet vismaz vienu no dalībniekiem

Nevienai vietnei nepastāv visizdevīgākās cenas. Lai ērti piekļūtu Google vai Bing cenu salīdzināšanas vietnēm, dodieties uz galveno meklētājprogrammu lapu un noklikšķiniet uz cilnes “iepirkšanās”.

 

Esi konkrēts

“Lady Gaga” ierakstīšana var radīt austiņas, mūzikas ierakstus un mīkstās grāmatas biogrāfiju. Ja vēlaties mūziku, iekļaujiet “CD” vai “MP3”.

 

Noklikšķiniet caur

Dažreiz meklēšanas rezultātos redzamās cenas ir nepareizas, tāpēc noklikšķiniet uz e-tailers, lai tos vēlreiz pārbaudītu. Piemēram, kad mēs meklējām romānu “Vilku zāle”, viena salīdzināšanas vietne parādīja, ka Walmart cena pirms nodokļiem un kuģniecības bija 11,49 ASV dolāri. Bet, kad mēs noklikšķinājām uz Walmart, cena faktiski bija 14,50 ASV dolāri. Arī noklikšķiniet uz tālāk, lai apstiprinātu piegādes izmaksas, un, kamēr atrodaties, pārbaudiet atgriešanās politikas.

 

Zini savus modeļa numurus

Tas pats produkts var būt pieejams vairākos modeļos ar dažādām funkcijām un cenām. Lai patiesi salīdzinātu, ierakstiet zīmola nosaukumu, modeļa nosaukumu (ja tāds ir) un modeļa numuru.

 

Esiet atvērti jaunām vietnēm

Viena no labākajām lietām, sākot ar meklētājprogrammu, atklāj lieliskas vietnes. Kad mēs meklējām DVD “Avatar”, mēs atradām Glyde – lielisku naudu ietaupošu avotu izmantotajiem DVD, grāmatām, spēlēm un kompaktdiskiem.

 

Iegūstiet kupona kodu

Neklikšķiniet uz pirkt, kamēr neesat to pārbaudījis vietnēs, piemēram, Coupons.com un RetailMeNot.