Menu Close

Kur labāk apmesties ceļojot?

Viesnīcu salīdzināšanas vietnes (apkopotāji) ir līdzīgi, tomēr tie atšķiras pēc dažādām noderīgām iespējām, kā arī to vietņu skaita, no kurām piedāvājumus apkopo. Zemāk ir saraksts ar vispopulārākajiem un noderīgākajiem pakalpojumiem pasaulē, kurus mēs izmantojam sev un mēs varam ieteikt ceļotājiem.

ViesnīcasCombined

Populārākais viesnīcu salīdzināšanas portāls pasaulē, tā apkopo cenas no visām pazīstamām rezervēšanas vietnēm, piemēram, Booking.com, Agoda, Hotels.com, Hostelbookers, HomeAway un daudz ko citu, kopā ar vairāk nekā 100 rezervāciju rezultātiem. Portāls vienmēr garantē vislabāko cenu. Noteikti pārslēdziet meklēšanas rezultātus, lai parādītu cenas ar visām maksām, lai nekavējoties redzētu galīgo cenu. Meklēšanas rezultāti ir viegli filtrējami un sakārtoti pēc cenas, viesu vērtējuma un tā tālāk. Katrā viesnīcā ir pārskats par pārbaudītām atsauksmēm. Vislabāk ir meklēt viesnīcas ar šo lapu, kas piedāvā visplašākās salīdzināšanas iespējas naktsmītnēs. Izveidojiet cenu paziņojumus, lai iegūtu informāciju, ja izmitināšanas izmaksas būtiski samazināsies.

Tripadvisor

Ceļotāju atsauksmes un iespēja salīdzināt viesnīcu cenas dažādās vietās. Lai gan faktisko viesnīcu lapu skaits nav vislielākais (skaits ir 200+) salīdzinājumā ar citām vietnēm, ir vērts arī to izmēģināt. Vismaz noteikti izlasiet viesnīcas pārskatus pirms rezervējuma veikšanas. Izmantojiet filtrus pa kreisi, lai labāk atlasītu un skatītu labākos piedāvājumus un cenas.

Lapas Trivago piedāvā pamata funkcijas, kas ir līdzīgas citiem pakalpojumiem: interaktīva karte, iespēja organizēt rezultātus pēc cenas, ceļotāju vērtējums utt. Atlases kritēriju skaits pārsniedz 150, tos var apvienot, lai atrastu vislabāko piedāvājumu. Savukārt lielākā priekšrocība ir liels vietņu skaits, un katrai viesnīcai ir aptuveni 20-30 dažādu rezervēšanas portālu rezultātu kopums, kas iegūti no 190 portāliem. Izveidojiet savu kontu un atvieglojiet labāko piedāvājumu saraksta izveidošanu, pievienojot viesnīcas savam favorītu sarakstam.

Wego

Salīdzināmu lapu saraksts ir Booking.com, Amoma, Laterooms, Hotwire, Orbitz, Hotels.com, Hotelopia un citi portāli. Meklēšanas rezultātos norādiet, ka tiek parādīta kopējā summa (kopējā uzturēšanās summa), nevis tikai vidējā nakts cena. Visas cenas ir atkarīgas no izmaiņām. Ir arī iespēja meklēt un salīdzināt lidojumu cenas portāla Lidojumu sadaļā.

HotelLook

Augšup meklēšanas rezultātu filtri ļaus jums ātri izvēlēties piemērotāko, piemēram, viesnīcu zonas, atcelšanu utt. Interaktīvā karte palīdzēs jums labāk salīdzināt darījumus kartē, novērtējot attālumu no pilsētas centra. Izmantojiet iespēju reģistrēties, lai redzētu piedāvājumus ar lielākām atlaidēm. Salīdziniet portālus: HotelQuickly, rezervējiet, Agoda, ZenHotels, viesnīcas, Ostrovok un citi. Šajā lapā arī tiek salīdzinātas cenas viesnīcu tīmekļa vietnēs, dažreiz veicot “tiešu” rezervāciju, iespējams, lētāk. Populāri galamērķi: Berlīne, Viļņa, Londona.

Alltherooms

Apkopo rezultātus no Hostelbookers, AirBnB, Booking.com, HomeAway un daudziem citiem. Viegli pārskatiet rezultātus, sašauriniet rezultātus, lai palīdzētu jums atrast vislabāko. Visvairāk novērtējuši tie, kas vēlas salīdzināt Airbnb piedāvājumu ar viesnīcām / dzīvokļiem citās vietās. Vienkārša lietotāja reģistrācija ļauj jums izveidot savus iecienītākos sarakstus. Šīs lapas galvenie ieguvumi ir: ērta meklēšana, interaktīva karte.

Kāpēc izmantot viesnīcu salīdzināšanas lapas?

Ātrā meklēšana – ļauj ietaupīt laiku un ātri savākt izmitināšanas likmes no daudziem rezervēšanas portāliem. Lielāko daļu meklējumu var meklēt arī pēc viesnīcas nosaukuma. Ja ir saraksts ar viesnīcām, kas vēlas pārbaudīt cenas, tad to ir vērts salīdzināt.
Jauni viesnīcu portāli – meklētāji atradīs arī iepriekš nezināmas vietas, tomēr pirms pēdējās rezervācijas ir ieteicams iepazīties ar portāla atsauksmēm citur un rūpīgi izpētīt rezervēšanas nosacījumus tieši portāla lapā. Dažādos pasaules reģionos var būt daudz populārāko rezervēšanas portālu, piemēram, visaptverošākais piedāvājums Āzijā, lai gan tas ir daļa no Booking.com grupas, savukārt Baltijas valstīs booking.com būs vispopulārākais un ar visplašāko piedāvājumu ārpus lielajām Baltijas pilsētām.
Ceļotāju atsauksmes – vairāki portāli, piemēram, HotelsCombined, Wego apkopo novērtējumus no dažādām lapām, izveidojot kopsavilkumu. Tas palīdz labāk novērtēt naktsmītni, ņemot vērā daudzus pārskatus.
Neatkarīgi rezultāti. Atšķirībā no viesnīcas portāliem cenas salīdzinājumā ar lapu “cookies” neietekmē cenas. Viesnīcu lapās, piemēram, lidojuma meklēšanā, šie sīkfaili ļauj mainīt cenas, ja iepriekš parādījās intereses.

Noderīgs zināt

Pārliecinieties, vai ir redzama gala cena ar iekļaujošām cenām. Sīkāka informācija par cenu noteikšanu katrai vietnei, lai pārliecinātos, ka darījumi ir vienādi, ne viens piedāvājums nav atmaksājams, bet otrs, savukārt, piedāvā bezmaksas izlaišanu, neatkarīgi no tā, vai tajā ietilpst brokastis un citas. Cenu atšķirības var būt arī mazas detaļas, tādēļ pievērsiet uzmanību tam, pirms rezervējat.
Daži meklēšanas pakalpojumi nav iekļauti Booking.com, jo ​​ne vienmēr ir vēlme rezervēt savus piedāvājumus citiem. Viņi iegulda lielā mērā mārketingā, bieži mainot to cenu atkarībā no patērētāja garastāvokļa, tāpēc viņi vēlas, lai viņu lapā tiktu sniegta plašāka informācija par ceļotājiem. Dažreiz salīdzinājumā tiek parādīti Booking.com rezultāti, citādi tie izzūd – acīmredzot, rezervēšanas un citu pakalpojumu nolīgumu ietekme sezonā / ārpus sezonas laikā, kad un kad nav iespējams izmantot cenu salīdzinājumus. Tādēļ jūs varat atvērt rezervācijas portālu pats, norādiet ceļojuma datumus, salīdziniet piedāvājumus.
Izmantojiet viesnīcas salīdzināšanas lapas, lai pārliecinātos, ka tiešām esat atraduši labākos piedāvājumus un nepārraida savu apmešanās vietu.