Menu Close

20 stilīgi grūtnieču apģērbu zīmoli

stilīgi grūtnieču apģērbi

Grūtniecība ir viena no skaistākajām lietām, ko var piedzīvot sieviete, bet tas ir arī laiks, kad mūsu ķermeņos un mūsu drēbju skapjos ir daudz pārmaiņu. Bet šīs izmaiņas var padarīt mazliet priecīgākas, ja mēs varam atrast apģērbu, kas padara mūs izskatu labi un jusies pārliecināti. Par laimi ir uzņēmumi, kas cītīgi strādā, lai to panāktu.

Bija laiks, kad grūtnieču apģērbs bija ne tikai bezveidīgs un neuzkrītošs, bet arī neticami ierobežots ar ļoti maz stitu piedāvājumu. Tomēr tagad, nevis slēpties mūsu grūtniecēm, mēs varam to pārsteigt ar veidotiem kleitas un elegantiem kombinezoni. Pēdējos gados grūtniecības un grūtnieču apģērbu ražošanas nozare ir mainījusies, pateicoties zīmoliem, kuru mērķis ir nodrošināt sievietes ar augstas kvalitātes, glaimojošām siluetēm un tendenču stiliem, lai kleita bērnu krūtīm.

Un tagad mēs sagaidām satraukumu, kad runa ir par to, lai iegādātos nepieciešamos līdzekļus, lai tie atbilstu mūsu topošajām ķermeņa daļām. Zemāk ir 10 sievietes, kas orientētas uz maternitāti, un jāzina sievietes; no dizaineru tērpiem līdz vintage iedvesmoja gabalus. Plus, 10 augstas klases ielu zīmoli, kuriem ir lieliska grūtniecības un dzemdību atrašana, tāpēc mums nevajadzētu atteikties no iepirkšanās mūsu mīļākajā veikalā šajos deviņos mēnešos.

20 Isabella Oliver ir apstiprinājuma zīmes zīmogs

Isabella Oliver ir zīmols, ka grūtnieces var paļauties, lai izskatās un jūtas labi. Viņiem ir apģērba gabali, kas ir vienlaikus kvalitatīvi un ļoti šiks. To dibināja 2003. gadā vīru un sievu komanda, un zīmola misija ir vienkārša, tomēr stilīga, tāpēc tā vietā, lai koncentrētos uz pārlieku moderniem gabaliem, jūs varat atrast mūsdienu klasiku, piemēram, mazās melnas kleitas un viegli valkājamas topi.

Tagad, pēc vairāk nekā desmit gadiem biznesā, viņus mīlēja ne tikai regulāri moms, bet arī slavenības moms, ar tiem, kas ir devuši savu apstiprinājuma zīmogu, tostarp Halle Berry un Serena Williams.

19 Serafīns ir slavēts ar savu Fab dizainu

grūtnieču apģērbu rūpniecībai reiz bija bijusi reputācija, piedāvājot tikai liela izmēra, neērtības un neatkārtojamus gabalus. Bet tādi zīmoli kā Seraphine ir smagi strādājuši, lai radikāli mainītu tirgu. Seraphine, kas dibināta 2002.gadā ar franču dzimušo dizaineru Cecile Reinaudu, ir izveidojusi savu reputāciju, lai piedāvātu māmiņām skaistas maternitātes drēbes, kuras viņi gribētu valkāt pat tad, ja tie nav iestājušies – tas nozīmē, ka jūsu stils nav būtiski jāmaina tikai tāpēc, ka jūs ir trieciens.

No aktīvās apģērba līdz vakara kleitām, jūs varat atrast kaut ko par katru notikumu Seraphine, padarot to par preču zīmi visās lietās saistībā ar grūtniecību un stilu.

18 Deviņi spogulī nodrošinās, ka visi jūsu kūļa piederumi nepieciešami

Deviņpadsmit spogulī atrodas cenu skalas augstākā galā, taču tas kalpo kā atgādinājums sievietēm, ka tad, kad esat grūtniece, iepirkšanās joprojām var būt brīnišķīga pieredze un vienmēr ir reizes, kad jārīkojas sev.

Nine In The Mirror ideja ir savākt dizaineru maternitātes drēbju kolekciju, sākot no klasiskiem galotnēm, uz apakšveļa un atpūtas apģērbu. Tīmekļa vietne padara to ļoti viegli sievietēm, kas mīl kvalitatīvu dizaineru zīmējumus, lai atrastu to, ko viņi vēlas, visur vienā vietā. Turklāt apģērbu ir izvietojis ne tikai pēc produkta un stila, bet arī grūtniecības stadijā, kas ir neticami noderīga.

17 Rosie Pāvests tika izstrādāts ar mammu, kas ir kaislīgi par kvalitāti

Stāsts par katru zīmolu ir svarīgs, un, kad jūs meklējat grūtnieču apģērbu zīmolus, protams, ir svarīgi atrast zīmolu, kuram var uzticēties. Un uzticēšanās ir daudz vieglāka, ja zināsit, ka apģērbu, kuru valkāat, ir izstrādājusi sieviete, kas zina un saprot grūtniecību, tāpēc Rosie Pope ir tik fantastiska zīmols.

2008.gadā izstrādājusi pieci māte Rosie Pope, zīmolu veidojusi viņas smags darbs un uzticība, kā arī uzņēmējdarbības partnerība ar vīru. Un, tā kā viņa vairākas reizes ir bijusi stāvoklī, viņa saprot prasību par maternitātes nodilumu!

16 Hatch ir risinājums, lai nekad nevajadzētu valkāt nepakļāvīgus grūtnieču apģērbus

Ir viens patiess iemesls mīlēt Hatch, un tas ir tāpēc, ka viņu kolekcija ir super sievišķīga un neticami stilīga. Grūtniecība nedrīkst nozīmēt atteikšanos no stiliem, kurus jūs mīlat deviņus mēnešus, un tas ir kaut kas, ko Hatch saprot. Šeit mātes atradīs peldkostīmus, kas ietver bikini, un gudras, tomēr ērtas kleitas.

grūtnieču apģērbs nav tas, ka daudzas sievietes jūtas ērti plosīties, jo jūs to nezaudē tik ilgi, bet zīmoli, piemēram, Hatch, arī domā par nākotni. Jūs ieguldīsiet gabalos, kurus var nēsāt laikā un pēc dzemdībām, jo ​​tie ir arī māsu draudzīgi.

15 Vēlaties greznus apģērbus Jūsu kūlim? Nekā meklējiet zirņus podiņā

Pēdējo gadu laikā grūtniecības stils ir kļuvis tik aizraujošs, un mums ir tādi zīmoli kā “Pea in the Pod”, lai to pateicos, jo tie ir paredzēti, lai izveidotu stilīgu apģērbu, kas kleita jūsu bump. Patiesībā viņi ir tik veltīti, lai radītu apģērbus, kas ir lust-vērts, ka viņi pat izmanto gudru hashtag, # 40WeeksOfChic – un tie arī neapmierināt.

Šeit jūs atradīsiet sezonas apģērbus, kas ņem vērā lielākās modes tendences, šogad vasarā ir lapas un palmu drukāšanas motīvi, ielas stila fave, kā norāda stils Favorite , bet arī stilīgi skavas, piemēram, pogas nospiesta krekls un austi žaketes .

14 PinkBlush komplekti visiem grūtniecēm visos izmēros

Daži no zīmoliem var ierobežot ar to izmēriem, bet PinkBlush nav viens no šiem zīmoliem, un papildus grūtniecības un dzemdību diapazonam, kas jaunākajām tendencēm piešķir sievietēm grūtniecēm, tas paredzētas arī lielām grūtniecēm. Kolekcija tiek saukta par maternitāti Plus, un tās gabali nav ne garas, ne formas, tai skaitā ziedu šifona kimono un aproces mežģīņu top.

PinkBlush klāsta daudzveidība nodrošina arī to, ka jūs varat atrast kaut ko ik reizi, neatkarīgi no tā, vai tas ir relaksējošs jūsu mājās, vai apmeklēt oficiālus pasākumus kā kāzas.

13 Clary & Peg ir The Cutest Vintage-Inspired Apģērbi

Clary & Peg ir iekļuvis nišas dzemdību tirgū, jo tā vietā, lai pievērstu uzmanību galvenajam modes veidam, zīmols piedāvā elegantu vintage stilu veidotu klāstu. Uzņēmums ir izveidojis divas sievietes – Edvina un Johanna, un to zīmola nosaukumu iedvesmoja sievietes viņu dzīvē; Clary (Caroline) bija Edvinas mātes bērnības iesauka, un Pegs (vai Pegijs) bija Johanna vecmāmiņa.

Bet jums ne tikai jāpadomā šis zīmols, jo tas ir spēcīgas sievietes, bet arī tādēļ, ka tajā ir vairāki interesanti un daudzpusīgi izstrādājumi, kurus iespaido 1950., 60., 70. un 80. gadi. Tas galvenokārt ir vienas pieturas aģentūra sievietei, kas mīl vintage.

12 Bae ir zīmols, kas jums nepieciešams Super Cute, modernajiem Preggo tērpiem

Tas, kas padara Bae tik īpašu zīmolu, ir tas, ka, tāpat kā viņi to apgalvo, tas ir apģērbs, kas paredzēts īstajām māmiņām, reālām māmiņām. Tas padara zīmolu nedaudz autentiskāku, un tas ir viens, ka varat uzticēties, lai kleitu savu triecienu, zinot, ka pirms tam ir sievietes, kas ir izgājušas cauri šīm ķermeņa izmaiņām un saprot, kas jums nepieciešams (un ko jūs tiešām neesat), kad tas nāk uz apģērbu un stilu.

Bae ir moderna pieeja dizainparaugiem, un galvenais, viņiem šķiet, ir augstas kvalitātes apģērbu ražošana; rūpīgi jāņem vērā viss no apdares detaļām līdz apģērba audumam.

11 JoJo Mamanam Bebei ir viss, kas tavām grūtniecēm vēlas

JoJo Maman Bebe ir kaut kas tāds pats kā vienas pieturas aģentūra mātei, jo viņu mājas lapā jūs varat atrast daudz vairāk nekā tikai drēbes. Papildus grūtnieču apģērbam ir arī bērnu apģērbs, bērnu apģērbs, guļamistabas piederumi un bērnu piederumi.

Uzņēmums ir plaukstošu gadu desmitiem, un 1992.gadā Laura Tenison kā maza modes bizness pirmo reizi uzsāka šo zīmolu, 1993. gadā oficiāli dzimis, un kopš tā laika viņa ir smagi strādājusi, lai pārvērstu to par to, kas šodien ir. Un tas, ko tas šodien ir, ir zīmols, kas izplatās visā pasaulē, jo tā ir vieta, kur varat atrast maternitātes krūšturi, kā arī labu ķermeņa spilvenu.

10 H & M izprot Baby Bump un palīdzēs jums to kleita

Kaut arī brīnišķīgi ir zināt, ka ir zīmoli, kas veltīti grūtnieču apģērbiem, ir patīkami, ka nevajag atteikties no savām iecienītākajām ielas veikaliņām. H & M ir viens no nedaudzajiem lielveikalu veikaliem, kas uzskatīja, ka ir svarīgi paplašināt apģērbu klāstu un iekļaut grūtniecības un dzemdību kolekciju, kas ir ne tikai pieejama, bet arī lieliska vieta, kur iepirkties par vienkāršiem, tomēr ērtiem pamatiem.

MAMA kolekcijā ietilpst kleitas, apakšveļa, t-krekli un topi, kas veidos jūsu grūtnieču drēbju skapja pamatu, un pat super ērtas legmalas, kas izveidotas ar plašu rievotu paneli, lai tas būtu ideāli piemērots.

9 jauns izskats ir izdevīgs grūtnieču apģērbs, par kuru jūs nejutosiet vainīgu

Vēl viena zīmola, kas neizjauc banku, ir lielā ielas iemīļotais New Look, un viņu grūtniecības un dzemdību kolekcija ir arī diezgan vienkārša, bet tajā pašā laikā bez piepūles elegants. Kolekcija var nebūt tik daudzveidīga kā daži dzemdējumiem orientēti zīmoli, taču šeit jūs varat veidot preggo formastērpu ar klasiskiem griezumiem un vienkāršām siluetēm, no kurām lielākā daļa ir cieto, neitrālu signālu veidā un nodrošina daudzpusību. Tas ir tik vienkārši sajaukti un saskaņoti ar citiem gabaliņiem jūsu drēbju skapī, lai pievienotu visu visu.

8 Mango ir Preggo moms, kas ir iekļauts grūtniecības nodaļā

Tas, kas nosaka Mango neatkarīgi no citām lielveikalu veikaliem, ir tas, ka viņu maternitātes sadaļā ietilpst vairāk tendenci vērstu gabalu. Piemēram, Mango piedāvā vienkāršus melnus lāpšņus, kas paredzēti, lai iemontētu jūsu mazuļa uzkrāšanos, un piedāvā kontrastējošas dizaina lāstus, kam ir interesanti mākslīgās ādas paneļi (ideāli piemērota sievietei, kura vēlas kaut ko nedaudz vieglāku). Ir arī džinsa dungarees un pīniju kleitas, kas ir neticami voguish.

Vai sagaidīt ļoti ierobežotu kolekciju, kas mēdz būt tiešsaistes ekskluzīvi, lai gan tā ir kolekcija, kas noteikti ir vērta.

7 Topshop nodrošinās jūs ar pamatiem bez izkraušanas

Topshop ir pazīstams ar savu moderno apģērbu un gadījuma rakstura dizaineru sadarbību, tostarp Beyonce Ivy parku un Kendall un Kylie Jenner kolekciju Kendall + Kylie, bet nešķērsojiet to no grūtnieču apģērba saraksta!

Ja jūs izģērbat savu triecienu Topshop, jūs varat sagaidīt, ka atradīsit super cute peldkostīmus, saukļus ar t-kreklu, kas papildina jūsu drēbju skapi un kleitu izvēli; no sundresses uz formālāku dizainu, piemēram, wrap kleitas. Bet varbūt vissvarīgākais no tiem ir tāds, ka zīmolam ir neparasti griezumi un stili, piemēram, apgriezti, taisni un izauguši džinsi, kas ir tālu no taviem, bieži vien garlaicīgiem maternitātes džinsiem.

6 ASOS ir lieliska grūtniecības nodaļa, lai aizpildītu visas stilīgās mammas vajadzības

Varbūt viens no lielākajiem grūtnieču apģērba diapazoniem ir pieejams tiešsaistes mazumtirgotājā ASOS. Uzņēmums pārdod grūtnieču apģērbu no citiem dizaineriem, tai skaitā no New Look un Bluebelle, bet arī ar saviem dizainparaugiem, kurus var atrast pēc ASOS DESIGN maternitātes filtra.

Šeit jūs atradīsiet vairākus pamata gabalus, ko var izmantot kā garderobes skavas, kā arī izrakstu gabalus, piemēram, linu midi kleitu ar ziedu druku (kas ir vasaras tendence drukā) un standarta griezuma maxi kleita ar kaklasaišu detaļām .

5 pārtraukums varētu būt vieta, kur iet uz priekšu, lai sasniegtu draudzīgus pamatus

Neviens par Gap grūtniecības un dzemdību kolekciju, kas saucas par augstu modi, taču tas ir Gap skaistums. Apģērbs ir klasisks, pārāk mazs, un tas ir paredzēts atpūtai. Šeit jūs varat atrast vienkāršus silueti, piemēram, izskrējuši plecu maxi kleitas un taisnās kāju kombinezoni, kas, lai gan ir moderni, tiek veidoti tā, lai to vairāk pievilinātu.

Ja jūs nopērkat Gap grūtniecības un grūtnieču apģērbus, kolekcija ir tiešsaistes ekskluzīva. Ne tas, ka tas būtu preventīvs, jo iepirkšanās no komforts jūsu mājās vienmēr ir pievilcīgi, jo īpaši vēlākos grūtniecības posmos.

4 Loft ir diezgan klāsts kleitas glaimot mainās ķermeņa

Kas ir lieliski par Loft zīmolu, ka tie, šķiet, ir piemēroti visiem; tie ir petite kolekcijas, augsts kolekcijas, plus lieluma kolekcijas, kā arī iespaidīgu maternitātes kolekciju. Rindā ietilpst džemperi, tees, kleitas, džinsi un šorti.

Varbūt lieta, kas ir visievērojamākā par Loft kolekciju, ir tas, ka viņi nebaidās spēlēt ar krāsām un izdrukām, un tas ir ļoti pievilcīgs sievietei, kura nevēlas, lai viņas grūtniecības tērpi būtu viengabalainas krāsas. No maziem ziedu izdrukām līdz gaišākiem un drosmīgākiem ziedu izdrukām un jautrām vasaras izdrukām, piemēram, ananāsu motīviem – šī zīmola definīcija ļaus jums sapņot par pludmales brīvdienu.

3 nākamais ir lieliska vieta jūsu jaunajiem veļas mazgāšanas vajadzībām

Par nākamo zīmolu ir daudz ko, piemēram, par to, ka viņu ģimenes apģērbs tiek piedāvāts par zemām cenām.

Katra sievietes grūtniecības ceļojums un mātes stāvokļa pieredze ir atšķirīgi, taču ir viena lieta, par kuru mēs, visticamāk, visi varam vienoties, un tas ir tas, ka jūs nedzīvosiet savā grūtnieču apģērbā. grūtnieču apģērbam ir diezgan īss derīguma termiņš, tāpēc šķiet nepraktiski tērēt daudz naudas par kaut ko, kas jums būs tikai dažu mēnešu laikā. Un, ja tas notiek tā, kā jūs jūtaties, tad iepirkšanās nākamajā var lielākoties notikt bez vainas. Jūs varat uzņemt vairākas vienkāršas siluetes, kas ir sievišķīgas un modinātas.

2 Nepārslēdziet savu sarakstu, jo tiem ir plašs diapazons

Target piedāvā plašu grūtniecības un grūtnieču apģērbu klāstu, kas aptver visu no primārajiem izstrādājumiem līdz peldkostīmiem, un labākā daļa no to iegādes, ja to darāt tiešsaistē, ir tas, ka ir ļoti viegli atrast to, ko meklējat, ar viņu vairākiem dažādas kategorijas.

Ir arī Isabel maternitātes diapazons, ko izveidojis Ingrid & Isabel, zīmols, kas pazīstams ar grūtnieču apģērbu. Saskaņā ar Ingrid & Isabel tīmekļa vietni, uzņēmums sāka, kad dibinātājs Ingrid bija stāvoklī ar savu meitu Isabelu. Bet tas nav tikai simpātisks stāsts par dizainu, bet arī Bellaband ģeniāls dizains, kas ir grupa, kas padara dzīvi daudz vieglāku, jo tā ļauj jums valkāt jūsu pirms grūtniecības bikses, taču joprojām piedāvā pilnīgu vēdera pārklājumu.

1 Boohoo var piedāvāt jums lētas un jautras tendences

Boohoo gatavojas padarīt jūsu tiešsaistes iepirkšanās pieredze brīze. Mazumtirgotājam ir virkne grūtnieču apģērbu, kas patiešām ņem vērā pašreizējās tendences un šo sezonu, daži no populārākajiem krāsu un drukāšanas tendencēm ir mīksti, sievišķīgi pasteļkrāsas un vasaras izdrukas, piemēram, florāli un palmu lapu motīvs. Labā ziņa ir tā, ka Boohoo krājumi ir tie.

Viņu grūtnieču apģērbs ir modē uz priekšu un izmaksu ziņā izdevīgs, bet tas arī padara lietotājs justies kā viņai nav jāmaina sava stila pilnīgi tikai tāpēc, ka viņa bija stāvoklī, un ir kaut kas patiešām pievilcīgs par to.