Menu Close

Kas jāievēro iepērkoties?

Padomājiet, pirms iegādājaties

Iepirkšanās tiešsaistē

Pirms iepirkšanās domājat par saviem mērķiem.
Vai jūs vēlaties top-of-the-line produktu? Īpašs zīmols? Vai ir “must have” funkcijas? Kāds ir jūsu budžets? Ja izlemjat, kas ir svarīgs jums priekšā, jūs, visticamāk, neiegūsit impulsu, kas varētu izraisīt pircēja nožēlu.

Iepazīstiet produktus kategorijā.

Bieži vien galvenā produkta un tā paša ražotāja augstākās klases versijas galvenās iezīmes ir tādas pašas, un cenu atšķirībai ir pievienots “pievienojumprogrammas” konts. Piemēram, jums, iespējams, būs jāmaksā papildus par tosteri ar pulksteni un izteiksmīgu skaļruni pat tad, ja tas kļūst par maizi tikpat kā mazāk dārgais modelis. Ražotāju vietnēs bieži ir visvairāk informācijas par produktu īpašībām.

Izmantojiet meklētājprogrammas

Ja jūs domājat, ka esat atradis labu darījumu, bet jūs neesat pazīstams ar produktu vai uzņēmumu, kas to pārdod, raizējiet mazliet dziļāk. Ievadiet uzņēmumu vai produkta nosaukumu savā iecienītākajā meklētājprogrammā ar tādiem vārdiem kā “pārskatīšana”, “sūdzība” vai “mēăinājums”. Ja jūs atradīsiet sliktas atsauksmes, jums būs jāizlemj, vai piedāvājums ir vērts riskam. Galu galā, tas ir tikai labs darījums, ja jūs faktiski saņemat produktu, kas darbojas.

Pārbaudiet iepirkšanās vietņu salīdzinājumu

Šīs vietnes savieno jūs ar daudziem mazumtirgotājiem, kas pārdod vienu un to pašu produktu, dažreiz ievērojami atšķirīgās cenās. Salīdziniet kopējo pirkuma cenu, ieskaitot piegādi un apstrādi, un nodokļus, nevis tikai pārdošanas cenu. Dažādās vietnēs ir arī atšķirīgas atgriešanās politikas. Pārbaudiet politiku un noskaidrojiet, vai no jums tiks iekasēta papildu piegāde vai krājumu atjaunošanas maksa par atdošanu.

Dažas vietnes ļauj jums pierakstīties, lai saņemtu brīdinājumus, kad cenas mainās.

Apsveriet kuponus

Daži uzņēmumi piedāvā atlaides tiešsaistes pircējiem pa e-pastu; citas vietnes savāc un uzskaita bezmaksas piegādes kodu un citus atlaides. Paturiet prātā, ka kupona cena ne vienmēr ir labākā piedāvājuma forma.

Lai meklētu atlaides, meklētājprogrammā ievadiet tīmekļa vietni vai uzņēmuma nosaukumu un “atlaides”, “kupons” vai “bezmaksas piegāde”. Turpiniet prom no vietnēm, kas ļauj lejupielādēt programmatūru vai ievadīt finanšu informāciju, lai piekļūtu kodiem.

Lasiet atsauksmes un esi skeptisks

Apsverot pārskatu, padomājiet par informācijas avotu: vai tas no objektīvas ekspertu organizācijas, viena patērētāja, daudziem individuāliem patērētājiem, kolonista?

Jūs varat iegūt labu priekšstatu par produkta veiktspēju, lasot lietotāju atsauksmes mazumtirdzniecības vai iepirkšanās salīdzināšanas vietnēs. Bet tie var neatspoguļot visu pircēju pieredzi: FTC ir iesūdzējusi uzņēmumus, kuri iesnieguši “viltotas” pozitīvas atsauksmes. Daži negatīvi vērtējumi var rasties no konkurentiem.

Jūs varat arī meklēt vietnes, kas specializējas produktu pārskatīšanā. Šīs vietnes nepārdod produktus, bet piedāvā ekspertu atsauksmes un salīdzinājumus.

Novērtējiet to, ko redzat mazumtirdzniecības vietnēs.

Daži scammers izveido “specialitāti” vietnes, kas pārdod noteiktu produktu veidu. Tie var būt pilns ar kvēlojošām atsauksmēm no “shill”, kas tiek kompensēti par viņu amatu, un tie nedrīkst ietvert viduvējus vai negatīvus pārskatus, jo tie ir dzēsti.

Ko jūs zināt par fotoattēlu?

Produkta foto ir domāts, lai nodotu objektu vislabākajā gaismā. Vai tas būtu bijis ārstēts? Vai tas izskatās kā pievilcīgs jūsu mājās vai birojā?

Ko darīt, ja ir problēma?

Uzdodiet sev dažus jautājumus: vai zīmolam ir reputācija ar labiem produktiem un lielisku klientu apkalpošanu? Kāds ir apsolīto piegādes laiks? Kā jūs sazināties ar pārdevēju, ja ir kāda problēma? Vai uzņēmums pieņems atdošanu? Ja jā, tad no jums tiks iekasēta maksa par krājumu atjaunošanu?

Leave a Reply

Your email address will not be published.